HomeGamblingGaming.Gen.TR Güvencesi ile HYTE Markası Türkiye’de!

Gaming.Gen.TR Güvencesi ile HYTE Markası Türkiye’de!

Date:

Related stories

spot_imgspot_img

Gaming.Gen.TR / Beta Oyun Teknoloji A.Ş. güvencesi ile yenilikçi PC donanımı ve oyuncu ekipmanları markası HYTE markasının Türkiye’de olduğunu duyurdu. Bu iş birliği ile Gaming.Gen.TR, oyun topluluğuna sıra dışı ve yenilikçi ürünler sunarak oyun deneyimini yeni zirvelere taşımayı hedefliyor.

HYTE, PC donanım inovasyonunun kalbi ve ruhunu temsil ederken, oyunun sadece bir performans artışından çok daha fazlasını ifade ettiğine inanıyor. Marka, oyun ve performansı yeni zirvelere taşımaktan, ekranda heyecan verici yeni deneyimler sunmaya kadar her detayı titizlikle ele alıyor. HYTE, PC kurma macerasını eğlenceli ve etkileşimli bir süreç haline getirerek, oyun oynama ve teknoloji ile etkileşiminizi tamamen yeniden şekillendiriyor.

Gaming.Gen.TR CEO’su, iş birliği hakkında şunları söyledi: “HYTE gibi yenilikçi ve sıra dışı bir markayı Türkiye’deki oyuncularla buluşturacak olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. HYTE’ın oyun dünyasına getirdiği taze bakış açısı ve kaliteli ürün yelpazesi, Gaming.Gen.TR’nin oyun tutkunlarına sunduğu deneyimi zenginleştirecek.”.

HYTE, sanatsal tasarımlara sahip ürünler yaratarak, hem yeni başlayanlara hem de deneyimli kullanıcılara hitap ediyor. Markanın amacı, bilgisayarınızın sizin kadar güçlü ve benzersiz olması gerektiğine inanmak ve buna yönelik ürünler geliştirmek.

“Oyun sadece güç düğmesine bastığınızda gerçekleşmemeli. Sonuçta, yolculuk eğlencenin yarısıdır.” diyen HYTE, oyun ve teknoloji tutkunlarını bir sonraki macerasına davet ediyor.

Gaming.Gen.TR’de HYTE’ın heyecan verici ve oyun severlerin PC kurma ve kullanma deneyimlerini yeniden tanımlamalarına olanak sağlayacak ürünlerini link üzerinden inceleyebilirsiniz. Gaming.Gen.TR’de başlangıç olarak, HYTE’ın LCD panelli oyuncu kasaları ve aksesuarları bulunuyor ve ilerleyen süreçte birçok ürünü görebileceğiz.

Oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Gaming.Gen.TR ve HYTE ile oyunun kurallarını yeniden yazmak için tıklayın.

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img