HomeBasketballTürkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi nde yapılan tüm transferler burada

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi nde yapılan tüm transferler burada

Date:

Related stories

Türkiye’nin en prestijli isimleri ödüllerini aldı

Prestige Awards And Fashıon Show 2024 Magazin dünyasının...

İstanbul Park ta yeni gelişme Formula 1

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Eren Üçlertoprağı, İstanbul...

Galatasaray Kerem Aktürkoğlu nun bonservisini belirledi

Bu sezon gösterdiği başarılı performansla şampiyonluğun mimarlarından olan Kerem...
spot_imgspot_img

ALİAĞA PETKİMSPOR

GELENLER: David Efianayi (Hapoel Sheva), Yunus Emre Sonsırma (Bahçeşehir Koleji), Tayfun Erülkü (Onvo Büyükçekmece), Kristers Zoriks (VEF Riga), Emre Tanışan (TOFAŞ), Mahir Ağva (Galatasaray Nef), Khyri Thomas

GİDENLER: Nusret Yıldırım, Cem Ulusoy, Dorukhan Engindeniz (Manisa Büyükşehir Belediyespor), Ege Arar, Ömercan Engin, Yiğit Karalar, Yavuz Gültekin, Omar Prewitt (TOFAŞ), Kenny Chery, Josh Perkins, OPhil Booth

ANADOLU EFES

GELENLER: Erdem Can (Başantrenör – Türk Telekom), Erkan Yılmaz (Türk Telekom), Doğuş Özdemiroğlu (Darüşşafaka Lassa), Tyrique Jones (Türk Telekom), Derek Willis (Reyer Venezia), Darius Thomoson (Saski Baskonia), Ercan Osmani (Darüşşafaka Lassa)
GİDENLER: Ergin Ataman (Başantrenör – Panathinaikos), Doğuş Balbay, Buğrahan Tuncer, Furkan Haltalı (Pınar Karşıyaka), Chris Singleton, Egehan Arna (Beşiktaş Emlakjet), Amath M’Baye, Vasilije Micic (Oklahoma City Thunder), Bryant Dunston Jr.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

GELENLER: Egemen Güven (Beşiktaş Emlakjet), Axel Bouteille (Türk Telekom), Arca Tülüoğlu (Denizli Basket), Tony Taylor (Türk Telekom), Tyler Cavanaugh (Zalgiris Kaunas), Can Maxim Mutaf (Onvo Büyükçekmece)

GİDENLER: Yunus Emre Sonsırma (Aliağa Petkimspor), Yiğit Arslan (Beşiktaş Emlakjet), Jamar Desan Smith, Langston Hall, Oğuz Savaş, James Gist III, Emir Gökalp (Gaziantep Basketbol), Jaka Blazic, Görkem Doğan (Yukatel Merkezefendi), Conor Morgan

BEŞİKTAŞ EMLAKJET

GELENLER: Duaan Alimpijevic (Başantrenör – FE Bursaspor), Yiğit Arslan (Bahçeşehir Koleji), Egehan Arna (Anadolu Efes), Berk Uğurlu (TOFAŞ), Berkan Durmaz (Pınar Karşıyaka), Angel Delgado (Pınar Karşıyaka), Matt Mitchell (SIG Strasbourg), Leyton Hammonds (Gaziantep Basketbol), Derek Needham (FE Bursaspor)

GİDENLER: Igor Milicic (Başantrenör) Egemen Güven (Bahçeşehir Koleji), Okben Ulubay (Türk Telekom), David McCormack (Darüşşafaka Lassa)

BURSASPOR

GELENLER: Jure Zdovc (Başantrenör – Zalgiris Kaunas)

GİDENLER:

ÇAĞDAŞ BODRUMSPOR

GELENLER: Dominic Artis, Can Uğur Öğüt, Jaron Johnson, Berkay Genç (Mersin BŞB.) Ege Arar, Ben Moore

GİDENLER: Yiğitcan Turna, Yiğit Özkan, Cem Kocal, Murat Esen, Erdem İlter, Caner Ercan, Richard Solomon, Horace Spencer, Mehmet Özdoğan, Yiğit Sarıkaya, Saadettin Donat, Murat Kozan

DARÜŞŞAFAKA LASSA

GELENLER: Yakup Sekizkök (Başantrenör – Anadolu Efes), Kyle Allman Jr (Paris Basketball), Rıdvan Öncel, Muhammad-Ali Abdur-Rahkman (Victoria Livertas Pesaro), Berk Demir (Türk Telekom), Todd Withers (Otago Nuggets), David McCormack (Beşiktaş)

GİDENLER: Selçuk Ernak (Başantrenör), Aaron White, Akwasi Yeboah (Galatasaray Nef), Matt Mooney, Markel Starks, Wayne McCullough, Doğuş Özdemiroğlu (Anadolu Efes), Berke Atar (Manisa Büyükşehir Belediyespor), Ercan Osmani (Anadolu Efes), Gabriel Olaseni

FENERBAHÇE BEKO

GELENLER: Yam Madar (Partizan), Sertaç Şanlı (Barcelona), Nate Sestina (Türk Telekom), Georgios Papagiannis (Panathinaikos), Raul Neto (Cleveland Cavaliers)

GİDENLER: İsmet Akpınar (Galatasaray), Kostas Antetokounmpo (Panathinaikos), Samet Geyik (Galatasaray), Devin Booker, Carsen Edwards, Tonye Jekiri

GALATASARAY NEF

GELENLER: Buğrahan Tuncer (Anadolu Efes), İsmet Akpınar (Fenerbahçe Beko) Jonah Radebaugh (Valencia Basket), Miralem Halilovic (Nanterre 92), Samet Geyik (Fenerbahçe Beko), Corey Walden (Bayern Münih) Akwasi Yeboah (Darüşşafaka Lassa), Jarell Martin (Maccabi Tel-Aviv)

GİDENLER: Dylan Ennis, Angelo Caloiaro, Daron Russell (Manisa Büyükşehir Belediye Basketbol), Dusan Ristic, Tyrus McGee ve Sedat Ali Karagülle, Mahir Ağva (Aliağa Petkim)=

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

GELENLER: Ahmet Kandemir (Başantrenör), Daron Russell (Galatasaray Nef), Ryan Luther (Gaziantep Basketbol), Dorukhan Engindeniz (Aliağa Petkimspor),  Sinan Sağlam (Ayos Konyaspor), Berke Atar (Darüşşafaka Lassa) Kaan Sarıaslan (TED Ankara Kolejliler), Elijah Hughes, Ayberk Olmaz (Yukatel Merkezefendi), James Anderson (UCAM Murcia)

GİDENLER: Hakan Demir (Başantrenör)

ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL

GELENLER: Marcquise Reed (Happy Casa Brindisi)

GİDENLER: Metehan Akyel (Türk Telekom), Can Maxim Mutaf (Bahçeşehir Koleji)

PINAR KARŞIYAKA

GELENLER: Kelan Martin (Birmingham Squadron), Furkan haltalı (Anadolu Efes), Hakan Sayılı (Darüşşafaka Lassa)

GİDENLER: Berkan Durmaz (Beşiktaş), Angel Delgado (Beşiktaş), Ali Efe Barış, Braian Angola

TÜRK TELEKOM

GELENLER: Nenad Canak (Başantrenör), Markis McDuffie (JDA Dijon), Metehan Akyel (ONVO Büyükçekmece), Jalen Adams (Makkabi Tel Aviv), James Palmer (JL Bourg), Yiğitcan Saybiy (Frutti Extra Bursaspor), Tyrone Wallace (Paris Basketbol) İsmail Cem Ulusoy (Aliağa Petkim), Steven Enoch (Saski Baskonia), Troy Selim Sav (Manisa BŞB.), Markis McDuffie (Dijon), Okben Ulubay (Beşiktaş Emlakjet)

GİDENLER: Erdem Can (Başantrenör – Anadolu Efes), Axel Bouteille (Bahçeşehir Koleji), Jerian Grant, Erkan Yılmaz (Anadolu Efes), Berk Demir, Emircan Koşut, Micheal Eric, Tyrique Jones (Anadolu Efes), Tony Taylor (Bahçeşehir Koleji), Rıdvan Öncel, Nate Sestina (Fenerbahçe Beko)

GELENLER: J. J. O’Brien (KK Buducnost Voli), Caleb Homesley (Zenit), Omar Prewitt (Aliağa Petkim), Zeljko Sakic (Lietkabelis Panevezys), Luke Maye (Coviran Granada)

GİDENLER: Berk Uğurlu (Beşiktaş Emlakjet), Emre Tanışan (Aliağa Petkim), Tyler Ennis, Rob Gray, Arturas Milaknis, Brady Manek, Milton Doyle, 

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYE BASKET

GELENLER: İsmail Karabilen (Fenerbahçe Beko), Oktay Güneş (Karamürsel), Görkem Doğan (Bahçeşehir Koleji), Çağatay Özkan (Bornova Bld.), Alihan Demir (Heroes de Falcon), Berke Aygündüz (Balıkesir BLD.), Ömer Yasir Küçük (TED Ankara Kolejliler), Berke Aygündüz (Balıkesir BŞB), 

GİDENLER: Doğan Şenli (Yılyak Samsunspor), Eyüp Can Öncü, Bilgehan Diril, Altan Erol, Gökhan Aydın, Bertan Baştan, Arca Tülüoğlu, Doğan Şenli, Ayberk Olmaz (Manisa BŞB), Nikos Rogkavopoulos, Xavier Rathan-Mayes, Tomasz Gielo, Johnny Hamilton, Manny Harris

YILYAK SAMSUNSPOR

GELENLER: Matt Mooney (Darüşşafaka Lassa), Arda Berk Kaya (TED Ankara Kolejliler), Doğan Şenli (Yukatel Merkezefendi BLD.), Elijah Pemberton (Santa Cruz Warriors)

GİDENLER: Ege Eskinazi, Uğur Can Aksoy, Ege Yaşar, Alihan Deniz Genç, Doğukan Şanlı, Abdoulaye Gueye

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img