HomeNBAShane Larkin: “NBA Draftı’nda Seçilmek Bir Rüyanın Gerçekleşmesi Gibiydi”

Shane Larkin: “NBA Draftı’nda Seçilmek Bir Rüyanın Gerçekleşmesi Gibiydi”

Date:

Related stories

spot_imgspot_img

2024-02-29T15:16:02+00:00

2024-02-29T15:16:02+00:00.

Can Bedel

29/Şub/24 15:16

Eurohoops.net


Shane Larkin, NBA dönemiyle ilgili konuştu.


by Eurohoops Team / info@eurohoops.net

Eurohoops Türkiye’nin Instagram hesabını takip etmek için tıklayın!

Anadolu Efes‘in yıldızı Shane Larkin, Basketball Sphere’e bir röportaj vererek açıklamalarda bulundu.

Birçok konuda konuşan Shane Larkin, NBA dönemine de değindi. NBA’e seçilmenin bir rüya gibi olduğunu belirten Larkin, Dirk Nowitzki ile tanıştığı ana ve Celtics dönemine değindi.

Shane Larkin şunları söyledi:
“NBA Draftı’nda seçilmek bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi. Bundan kısa bir süre sonra, 7-8 gün sonra ise Yaz Ligi’nde bileğimi kırdım. Sonrasında takımla Las Vegas’a gidemedim.

Dirk’le ilk buluşmam o yaz ayak bileğimden ameliyat olduğum sırada oldu ve ameliyattan sonra her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için bir süre Dallas’ta kaldım. Yani yaz ortası, sezona muhtemelen üç ay kaldı ve sabah saat 8:30’da bileğimi takımın fizikçilerine kontrol ettirmek için yürüyordum ki içeri Dirk Nowitzki de girdi. O zaman gerçekten onun orada olmasını beklemiyordum. Binada benden başka kimsenin olacağını düşünmemiştim. Bir çaylak olarak bu benim için harika bir örnekti, çünkü NBA’deki 14. yılındaki bu adam yazın sabah 8:30’da antrenman yapmak için burada olabiliyorsa, o zaman benim orada olmamam için hiçbir neden yoktu. Onunla benzer başarılara sahip olmak istersem aynı çabayı harcamalıydım.

Anlamlı play-off dakikaları oynayabilmek, maçlarda önemli şutlar atabilmek ve ayrıca çılgın bir taraftar kitlesine sahip olan Celtics ile play-off maçları kazanmak… O dönem kesinlikle kesinlikle NBA kariyerimin en önemli anlarından biriydi”

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img