HomeTennisCorendon Tennis Club Kemer TEN-PRO Global Junior Tour ile Dünya Genç Tenisçilere...

Corendon Tennis Club Kemer TEN-PRO Global Junior Tour ile Dünya Genç Tenisçilere Ev Sahipliği Yaptı

Date:

Related stories

spot_imgspot_img

Corendon Tennis Club Kemer, dünyanın önde gelen tenis akademilerinden Rafa Nadal Academy ve Mouratoglou gibi prestijli yerlerde düzenlenen TEN-PRO Global Junior Tour Türkiye organizasyonuna ev sahipliği yaptı. 14-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen organizasyon, dünya genç tenis yıldızlarını ağırladı.

Corendon Grubu Alman Tenis Federasyonu ile İş Birliği İlan Etti

ITB Turizm Fuarı’nda Alman Tenis Federasyonu ile iş birliği açıklayan Corendon Grubu, bu iş birliğinin ardından 14-21 Nisan tarihleri arasında Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden genç tenisçileri TEN-PRO Global Junior Tour organizasyonuyla ağırladı.

TEN-PRO Global Junior Tour: Genç Tenisçilerin Yeteneklerini Sergilediği Büyük Bir Turnuva

8-16 yaş arası genç oyuncuların yeteneklerini sergilediği TEN-PRO Global Junior Tour, 2015 yılından beri farklı ülkelerde düzenleniyor. Corendon Tennis Club Kemer, 44 ülkeden 200 genç tenisçiyi ağırlayarak bu önemli turnuvaya ev sahipliği yaptı.Beşiktaş Başkanı Hasan Arat: ‘Teknik direktör ismi konuşmayacağız’

Kemer’de Corendon Tennis Club Açılışı Gerçekleşti

Corendon Tennis Club’un açılışı, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in katılımıyla gerçekleşti. Karaer, bölgenin spor odaklı turizm potansiyelini artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Karaer: “Spor ve Turizmi Birleştiriyoruz”

Yıldıray Karaer, genç yeteneklerin bir araya gelmesinin önemine vurgu yaparak, Corendon Turizm Grubu olarak spor ve turizmi birleştiren projelerle Türkiye’nin gelişimine katkı sağladıklarını ifade etti. Corendon Tennis Club Kemer’in, tenis tutkunlarına benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflediğini söyledi.

Corendon Tennis Club Kemer: Doğa İçinde Eşsiz Bir Tenis Deneyimi

Corendon Tennis Club Kemer, 14 toprak zemin kortuyla Kemer’in doğal güzellikleri içinde spor severlere hizmet veriyor. Bölgeye spor turizmi açısından önemli bir değer katan tesis, uluslararası etkinliklerle bölgeyi tenis tutkunları için bir çekim merkezi haline getiriyor.

Kaynak: İHA

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img